Yamaha THR30IIW-WH Modellering Combo
4,95/5
Produktkod: 999048
Begagnad
4,95/5
Produktkod: 999048
Begagnad
Visningsprodukt
Manual saknas
I lager för webbutik 1 stycke
Modellering Combo Yamaha THR30IIW-WH Modellering Combo (Begagnad)
The Yamaha THR30II Wireless amplifier provides realistic tube amp tones and feel, Bluetooth® support, an onboard wireless receiver, and a rechargeable battery. Available in black, white, and cream. 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers. Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control. Hi-Fi audio playback...
Visningsprodukt
Manual saknas
Bilder på skadan
  • 30-Watt stereo desktop amplifier with two 3.5" (9cm) speakers
  • Bluetooth support for audio playback, editor, and remote control
  • Hi-Fi audio playback with Extended Stereo Technology
  • Internal Line 6® Relay® wireless receiver works with optional Line 6 Relay G10T/II transmitter
  • Built-in rechargeable battery enables use anywhere
  • Class-compliant USB connectivity for recording and playback
  • Includes Cubase® AI for PC/Mac® and Cubasis® LE for iPad®
Användning
Kompatibel med
Android, Mac, PC, iOS
Funktioner
Antal kanaler
1
Antal effekter
8
Extern FX-loop
Nej
Antal ingångsportar
2
MIDI-gränssnitt
Nej
Bluetooth
Ja
Egenskaper
Effekt (Watt)
30
Kraft
30 W
Färg
Vit
Ingångar och utgångar
MP3/Linje in
Ja
AUX IN
Mikrofoningång
Ingång för fotpedal
Utgång för hörlurar
Anslutning för extern högtalare
USB
Effekter
Inbyggda effekter
Flanger, Reverb, Tremolo, Kör, Echo
Reverb
Kompressor
Förpackning
Förpackningens innehåll
Manual, Adapter, Cubase AI
Strömförsörjning
Batteridrift
Strömförsörjning
15V, Adapter