Eminence BETA-12A-2 PA-högtalare
5/5
Produktkod: 813727
Som ny
Deal
5/5
Produktkod: 813727
- 11 %
Som ny
I lager för webbutik 1 stycke
Denna produkt kan inte levereras till ditt land för tillfället.
PA-högtalare Eminence BETA-12A-2 PA-högtalare (Som ny)
- 11 %
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no...
12" replacement speaker is the perfect solution for keeping your live sound rig sounding its best. This 250W, 8 Ohm speaker is built to perform. Every American Standard Series speaker sports Eminence's ultra-strong stamped steel chassis for amazing durability. So if you need a reliable replacement speaker with exceptional sound quality, look no further than the Eminence Beta-12A American Standard Series replacement speaker.
Användning
Typ av magnet
Ferrite
Egenskaper
Impedans
8 Ohm
Effekt (Watt)
250
Kraft
250 W
Frekvensområde
43 Hz - 3,8 kHz
Färg
Svart
Akustik
Känslighet (dB)
98
Känslighet
98 dB
Dimensioner och vikt
Diameter
12"