dB Technologies ARENA SW15 Passiv subwoofer
Produktkod: 202482 (ARENASW15)
Rean har avslutats
Produktkod: 202482 (ARENASW15)
Rean har avslutats
Passiv subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Passiv subwoofer
Välj ett alternativ (2)
M20 polfäste, 8ohm, 130dB SPL max, valfria blå hjul, 500W (1000W program), 40-150Hz, intern delningsfilter, Neutrik Speakon-kontakter. mått: 470 x 600 x 600 mm. Vikt: 34kg.
Detta är en automatisk översättning av programvara:
Användning
Typ
Subwoofer
Funktioner
Högtalare
1x 15 "
Egenskaper
Bashögtalare
15"
Tweeter
Ingen
Kraft
500 W
Effekt (Watt)
500
Akustik
Effekt RMS
500 W