Ibanez IBZ10BV2 Liten baskombination
4,5/5
Produktkod: 814023
Skadad
4,5/5
Produktkod: 814023
Skadad
Kosmetiska skador
I lager för webbutik 1 stycke
Liten baskombination Ibanez IBZ10BV2 Liten baskombination (Skadad)
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux...
Kosmetiska skador
Bilder på skadan
Compact 10W/4Ohm bass guitar combo amplifier from IBZ series that reproduces a heavy sound using a closed-back cabinet and a 6.5” Power Jam speaker. It comes with simple control layout including a 3-band EQ (Bass/Middle/Treble control) for producing various tones, plus a Volume control. Amplifier provides a standard 1/4" bass guitar input, aux input and headphones output. Dimensions: 255 x 275 x 174 mm. Weight: 3.6 kg.
Funktioner
Högtalare
1x 6,5 "
Extern FX-loop
Nej
Begränsare
Nej
Kontroller
Mitten, Bas, Tredubbel, Volym
Egenskaper
Kraft
10 W
Effekt (Watt)
10
Ingångar och utgångar
MP3/Linje in
Ja
Utgång för hörlurar
Ja
USB
Anslutning för extern högtalare
Ja, Nej
DI-utgång
Strömförsörjning
Batteridrift
Strömförsörjning
240V