Eminence BETA-12CX PA-högtalare
5/5
Produktkod: 1086731 (BETA-12CX)
5/5
På väg > 5 st.
Tillgänglig inom 3 veckor
PA-högtalare Eminence BETA-12CX PA-högtalare
Användning
Typ av magnet
Ferrite
Egenskaper
Impedans
8 Ohm
Effekt (Watt)
250
Kraft
250 W
Frekvensområde
57 Hz - 4,6 kHz
Färg
Svart
Akustik
Känslighet (dB)
97,3
Dimensioner och vikt
Diameter
12"